Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Koja vam je omiljena igrica?

Go down 
+13
fenix
Burning Legion
Zorkee
Anakin
Warbringer.
dzonej
stefan95
minato
brutilus
Bojana89
sumar
DzEX / RaZoR
Inquisitor
17 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
timpa




Број порука : 2
Registration date : 15.06.2008

Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Koja vam je omiljena igrica?   Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 EmptySat Jun 21, 2008 8:18 pm

Call of Duty je najbolja igrica ili jer sam nepobjediv pa mi dobra Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 921580
Назад на врх Go down
Burning Legion

Burning Legion


Број порука : 13
Age : 33
Registration date : 15.06.2008

Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Koja vam je omiljena igrica?   Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 EmptySat Jun 21, 2008 8:41 pm

e moj ortak je bas pre neki dan batalio wow... a bio je bas smele... mage ali ne secam se koji... kada su ubili ilidana batalio... kaze da je izvalio koliko mu je zivot prazan kada ne igra wow.... Shocked Shocked Shocked
Назад на врх Go down
Zorkee

Zorkee


Број порука : 8
Age : 32
Lokacija : Futog
Registration date : 16.06.2008

Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Koja vam je omiljena igrica?   Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 EmptySun Jun 22, 2008 12:42 am

fenix ::



-WOW je zivot sve ostalu su samo sitnice:D
Istina meni je drug doneo igricu cim sam dobio net i sada se ne skidam sa njega igram 5-6 sati dnevno , a ako propustim stalno razmisljam sta cu sutra raditi xD ...Boze kako idiotskii ko kaze da moras placati wow...svi su culi za pirateriju Razz
Назад на врх Go down
Zorkee

Zorkee


Број порука : 8
Age : 32
Lokacija : Futog
Registration date : 16.06.2008

Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Koja vam je omiljena igrica?   Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 EmptySun Jun 22, 2008 12:44 am

Inquisitor ::
WoW je za zaluđenike (10M++). Ako hoćete nešto u tom fazonu, probajte Archlord (mešavina WoW i Titan Questa) koji je besplatan!!
e Molim te ne diraj mi WoW ... bolje i to nego da mi najbolja igrica bude sugavi Kotor koji sam presao 3-4 puta :S 
Назад на врх Go down
audioslaved

audioslaved


Број порука : 3
Registration date : 15.06.2008

Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Koja vam je omiljena igrica?   Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 EmptySun Jun 22, 2008 12:49 pm

Monkey Island serijal for the win!!!
Kotor i HOMM takodje su majka!
Назад на врх Go down
Inquisitor

Inquisitor


Број порука : 41
Age : 32
Lokacija : Valjevo
Registration date : 15.06.2008

Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Koja vam je omiljena igrica?   Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 EmptySun Jun 22, 2008 1:16 pm

Kotor 1 i 2 i oblivion sam prešao po 7 puta!!!

Što se tiče WoW-a, znam lika iz igrice Archlord koji više nije mogao da plaća WoW a imo je oko 4 naloga na lvl 50+ koje je prodao za po 400 evra...
Назад на врх Go down
Shone

Shone


Број порука : 31
Registration date : 21.06.2008

Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Koja vam je omiljena igrica?   Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 EmptySun Jun 22, 2008 10:16 pm

ma najjaca igrica po meni je stronghold crusader. i cs je extra.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Koja vam je omiljena igrica?   Koja vam je omiljena igrica? - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Koja vam je omiljena igrica?
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Igrice!!!-
Скочи на: